Şimdi Üye Ol

Giriş yap

Unutulan Şifreyi Kurtarma

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Captcha Güvenlik kodunu güncellemek için resme tıklayın.

Gönderi ekle

Maalesef gönderi ekleme izniniz yok. Gönderi eklemek için üye olup giriş yapmalısınız.

Soru sor

Soru sorma izniniz yok.
Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Giriş yap

Şimdi Üye Ol

Soru sormak ve sorularınıza yanıt almak için üye olmalısınız.

Kullanım Koşulları

DikisDestek.com web sitesini ziyaret eden herkes aşağıda bahsi geçen kullanım koşullarını kabul etmiş olarak kabul edilirler. Kullanım koşullarının tümünü okuyup bilgi sahibi olarak kabul etmemiş olanlar bu web sitesini kullanmamalıdırlar.

DikisDestek.com web sitesinde bulunan sorular, yanıtlar, gönderiler, yorumlar, görseller, videolar vb. tüm paylaşım ve içerikler kesinlikle herhangi bir şekilde probleminizi tam olarak çözeceği anlamı taşımadığı gibi alacağınız bir eğitimin veya makina ile ilgili bir sorun varsa bir makina servisinin desteğinin de yerini alamayacaktır. DikisDestek.com web sitesinden edineceğiniz tüm bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı paylaşılmaktadır. DikisDestek.com web sitesinde bulunan sorular, yanıtlar, gönderiler, yorumlar, görseller, videolar vb. tüm paylaşım ve içerikler nedeniyle oluşabilecek risk yada problemlerden dolayı ortaya çıkacak herhangi bir şikayet vb. durumlardan DikisDestek.com bünyesindekiler sorumlu değildir.

Ziyaretçilerin tümü sitede bulanan tüm bilgileri nasıl ve ne şekilde değerlendirecekleri hususunda tüm sorumluluk kendilerinde olacak şekilde karar verirler. DikisDestek.com’da bulunan bilgilerin kullanılarak yorumlanması ve oluşabilecek sonuçları yine ziyaretçilerin sorumluluğundadır. Ziyaretçiler tüm bu kullanım koşullarını okuyarak bu web sitesinin bilgilendirme yapmak için yayında olduğunu, burada bulunan paylaşımların kişinin pratiğine ve tecrübesine göre farklı sonuçlar verebileceğini kabul, beyan ve taahhüt ederler.

DikisDestek.com dikiş yapmayı, kalıp çıkarmayı veya tasarım yapmayı öğretmemektedir. Tüm bunları öğrenmek için uygun bir eğitim, profesyonel bir destek alınmalıdır. Bunun için kurslara gidilebilir veya videolu eğitimler ile de bilgi sahibi olunabilir.

Sitede yer alan ve 3. şahısların sormuş oldukları sorular, yanıtlar, yorumlar, ekledikleri içerikler ve fotoğraflar tamamen bunları ekleyenlerin sorumluluğunda olmakta ve DikisDestek.com kesinlikle bu yazıların, görsellerin ve yorumların içeriğinden muaf olmaktadır. Bu sorulara ve yanıtlara göre hareket etmek kişinin kendi öz iradesi ve sorumluluğundadır. Bazen verilen yanıtlar reklam amacı taşıyabilir ve dolayısıyla yanıltıcıda olabilir. Bu nedenle bu tarz yanıtları fark edebilmek hususunda tüm sorumluluk ziyaretçilere ait olmaktadır.

DikisDestek.com web sitesinde herhangi bir şekilde paylaşım yapanlar, paylaşımların gizli olmadığını ve herkes tarafından görülmesi ve öğrenilmesinde herhangi bir sakınca olmayacağını kabul etmiş sayılırlar. Ayrıca siteden verilen linklerle ilgili ortaya çıkabilecek sorunlardan, şikayetlerden bu site ve yöneticisi hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. Sorulara, yanıtlara veya yorumlara eklenen linkler nedeniyle oluşabilecek tüm sorunlardan ziyaretçinin kendisi yükümlü olmaktadır. Siteyi ziyaret edenlerin, yukarıda ayrıntılarıyla bahsedilmiş olan kullanım koşullarını okuduğu, anladığı ve uyacağı net bir şekilde kabul edilmektedir.