Şimdi Üye Ol

Giriş yap

Unutulan Şifreyi Kurtarma

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Captcha Güvenlik kodunu güncellemek için resme tıklayın.

Gönderi ekle

Maalesef gönderi ekleme izniniz yok. Gönderi eklemek için üye olup giriş yapmalısınız.

Soru sor

Soru sorma izniniz yok.
Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Giriş yap

Şimdi Üye Ol

Soru sormak ve sorularınıza yanıt almak için üye olmalısınız.

Hakkımızda

Dikiş Destek, dikişe gönül vermiş bir ekibin hayata geçirdiği aşk dolu bir projedir.

Bu projenin çıkış noktası dikiş konusunda problem yaşayan bir çok kişinin Instagram ve Youtube tarafında dikiş hakkında paylaşımlar yapan ve bu konuda uzman olan kişilere, yorum veya mesajlar ile sordukları soruların bir çoğuna yanıt alamamalarını fark etmemiz ile başladı.

Onları suçlayamayız, çünkü biliyoruz ki çok yoğunlar ve aynı soru onlara kim bilir günde belkide onlarca, yüzlerce kez soruluyor.

Onlara kızamayız, çünkü herkesin öğrenmesi için video çekiyorlar, anlatıyorlar, yazıyorlar. İş yükleri çok fazla, biz bunun farkındayız.

Ama dikiş severler için onları ikna edeceğiz.

Onlara her gün aynı sorulara yanıt vermek veya takipçilerinizin, abonelerinizin sorularını yanıtsız bırakmak zorunda değilsiniz diyerek bu platforma davet edeceğiz.

Dikiş Destek web sitesine üye olmalarının ve buradaki sorulara yanıt vermek istemelerinin en büyük nedeni, artık tekrar eden soruların olmayacağı ve burada verdikleri yanıtların ölümsüz olacağıdır. Yanıtladıkları sorular, çözdükleri problemler daha sonra bu sorunları yaşayanlara anında yanıt olacak.

Tüm bunlar sayesinde hem herkes daha önce dikişle ilgili yaşanan problemler ile birlikte çözümlere ulaşacaklar hem de artık o tekrar eden sorulara harcanan zaman ve cevapsız kalan sorular son bulacak.

Sorusu olanlar arama bölümünde soruları hakkında bir kelime bile girdiklerinde daha önce sorulan sorulara ve verilen yanıtlara ulaşacaklar.

Ayrıca burada herkesin bir üye profili var. Kim hangi soruyu sormuş, kimler ne yanıtlar vermiş görebileceksiniz.

Yoksa siz hala üye değilmisiniz? Şimdi buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.